O nas

Biuro Doradcze PATENT NA PROJEKT to firma konsultingowa oparta na potencjale oraz kadrze dotychczasowych Regionalnych Ośrodków EFS. Misją naszej działalności jest kontynuacja wsparcia w zakresie aplikowania oraz wdrażania funduszy europejskich. 

Z własnego doświadczenia wiemy, że pozyskanie środków unijnych i podpisanie umowy o dofinansowanie projektu to zaledwie połowa sukcesu. Aby otrzymać dofinansowanie, należy jeszcze projekt zrealizować i prawidłowo go rozliczyć. Popełnienie błędu na każdym etapie realizacji projektu może skutkować brakiem dofinansowania, opóźnieniami w płatnościach, a w skrajnych przypadkach nawet całkowitym wstrzymaniem płatności lub zwrotem dotacji. Jednocześnie prawidłowa realizacja 
i rozliczenie projektu unijnego wymagają znajomości wielu przepisów krajowych, unijnych, wytycznych w zakresie kwalifikowalności kosztów czy procedur. Przygotowanie i realizacja projektu unijnego to zadanie bardzo trudne, z czego, jako praktycy, doskonale zdajemy sobie sprawę. 

Aby zatem nadal wspierać Państwa w tym skomplikowanym procesie pragniemy zaoferować nawiązanie współpracy w przygotowaniu i realizacji projektów unijnych. Nasze grono ekspertów, posiadających blisko dziesięcioletnie doświadczenie, chętnie służy wsparciem na każdym etapie realizacji Państwa przedsięwzięć. 

Przygotowana przez nasz zespół oferta zawiera propozycje kompleksowego wsparcia informacyjnego, doradczego oraz szkoleniowego w zakresie realizacji oraz pozyskiwania środków zewnętrznych. 

Zapraszamy do współpracy. 

Biuro Doradcze
PATENT NA PROJEKT